Tsoonide ülafilter

Tsoonide ülafilter

Oleme loonud ekspertvaatesse lisa filtreerimise võimaluse ja selleks on tsoonide ülafilter. Filter toimib kõikide teiste filtrite üleselt ja valik salvestatakse kasutaja põhiselt. Ehk, et kui kasutaja on ära salvestanud enda jaoks olulised tsoonid ülafiltrisse siis alati kui kasutaja tuleb uuesti tagasi ekspertvaatesse on tal need samad filtrid ilusti olemas.

TÜHJENDA FILTRID või UUENDA LEHTE nuppudel klikkides jäävad tsoonide ülafiltrid alles.

Filtrite valimise võimalus avaneb klikkides nuppu TSOONID

Selleks, et selekteeritud filtrid salvestuks tuleb kindlasti vajutada nuppu SALVESTA.

Vaatest saab välja klikkides uuesti nuppu TSOONID või klikkides nupul SALVESTA.

Filtreid on võimalik ära kustutada klikkides uuesti ühekaupa märkeruudul või kustutada kõik filtrid korraga klikkides nuppu TÜHJENDA. Selleks, et tegevused rakenduks peab vajutama nuppu SALVESTA.

Salvestatud tsoonid kuvatakse TSOONIDE nupu kõrval. Oranži taustaga tsoonid tähistavad laadimise tsoone ja helesinise taustaga nupud sihtkoha tsoone. Nii on kasutajal alati nähtaval, millised tsoonid on tal parasjagu salvestatud ülafiltrisse.

Kõik alumised filtrid toimivad sama moodi nagu varasemalt. Kui kasutajal on salvestatud tsoonide ülafilter siis teistes filtrites on võimalik veel omakorda kuvatud tellimusi filtreerida.

Näited toimimisest

  • Kui laadimisel on valitud tsoon 2 ja sihtkohal samuti tsoon 2 siis kuvatakse tellimused kus nii pealelaadimise kui ka mahalaadimise tsoon on 2.
  • Kui valitud on laadimise tsoonid 9, 5 ja 4 siis kuvatakse kõik tellimused, mille pealelaadimise tsoon on 9, 5 või 4 hoolimata sellest, milline on mahalaadimise tsoon.
  • Kui kasutajal on tsoonide ülafiltris salvestatud laadimise tsoon 9 ja kasutaja üritab alumistes filtrites välja filtreerida pealelaadimise tsooni 8 siis tellimusi ei kuvata kuna ükski tellimus ei vasta tsoonile 8 kuna ülafilter on 9.

Kliki siia, et vaadata video kasutusjuhendit