Ülemfiltri kasutamine

Ülemfiltri kasutamine

Planogi ekspertvaatele on loodud veokorralduse osasse ülemfilter. Selle eesmärk on võimaldada veokorralduse tegijatel leida suurtest tellimuse mahtudest kiirelt just need millega on vaja kiirelt tegeleda.

Alljärgnevalt teen lühida kokkuvõtte sellest kuidas see ülemfilter toimib.

Esmalt tuleb vaadata näidiseks võetud andmete kogumit, mida juhendis filtreerima asume. Selleks on valim kahe suuna/autoga ning 3 erineva kuupäevaga.

Üldjuhul on veokorraldajal soov leida tellimused mis on seotud kindla suuna ning kuupäevaga. Selleks lisame filtrisse kõigepealt suuna. Meie näites siis SK.

Filter otsib selle peale üles kõik tellimused kus on ükskõik millises veokorralduse lahtris suund SK. Kui ma nüüd soovin leida kõik need tellimused mis liiguvad kuupäeval 19.03 siis lisan ka selle filtrisse.

Nagu eeloleval pildil näha siis leidis süsteem kõik tellimused kus on ükskõik millises veokorralduse lahtris suund SK ning kuupäev 19.03. Ehk siis leiti üles kõik need tellimused mis veokorralduse osas sisaldavad neid kahte parameetrit.

Kui mind huvitab nüüd ka autojuht siis lisan filtrisse ka kolmanda parameetri 127HER.

Antud juhul leiti kaks tellimust mis vastavad kõigile kolmele parameetrile.

Lühidalt kokku võttes otsib ülemfilter tellimustest selliseid kirjeid mis vastavad kõikidele filtrisse lisatud parameetritele olenemata sellest millises veokorralduse lahtris see vaste asub.